Půjčka 300 000 Kč bez zástavy nemovitosti do 15 minut

<span>Tato nebankovní půjčka nabízí neúčelový úvěr až do 300 000 Kč. Peníze navíc můžete splácet až 48 měsíců (4 roky). Vše, co je potřeba, také můžete vyřídit jen přes internet, a peníze máte k dispozici ještě dnes, klidně už do 15 minut. Obejde se to bez zástavy nemovitosti nebo bez ručitele.</span> Tato nebankovní půjčka nabízí neúčelový úvěr až do 300 000 Kč. Peníze navíc můžete splácet až 48 měsíců (4 roky). Vše, co je potřeba, také můžete vyřídit jen přes internet, a peníze máte k dispozici ještě dnes, klidně už do 15 minut. Obejde se to bez zástavy nemovitosti nebo bez ručitele.

Hledáte nějakou solidní a jistou půjčku, kde byste si mohli půjčit víc, než jenom pár tisíc korun do výplaty? Většina nebankovní půjček nabízí jenom 10 000 Kč nebo 20 000 Kč do výplaty. Které navíc musíte vrátit často už do 30 dnů.

U této nebankovní půjčky ale můžete získat podstatně více peněz. Tím, co vám nabízí, je tak plně srovnatelná s půjčkami od banky. Můžete zde dostat až 300 000 Kč. A peníze splácíte pravidelnými měsíčními splátkami až 4 roky (48 měsíců). Peníze zde navíc můžete mít velmi rychle. Klidně už do 15 minut.

Rychlá nebankovní půjčka do 300 000 Kč na 4 roky

Zatímco u jiných nebankovních půjček, vám nabídnou jen pár tisíc korun, zpravidla jen jako krátkodobou půjčku do výplaty, zde můžete mít plnohodnotný neúčelový úvěr. Je zde nabízena částka až do 300 000 Kč:

 • Rychlá nebankovní půjčka od 50 000 Kč do 300 000 Kč
 • Splácíte pravidelné měsíční splátky od 12 do 48 měsíců
 • Půjčka je bez ručitele a bez zástavy
 • Neplatíte žádné poplatky předem
 • Peníze máte na účtu v bance už do 15 minut
 • Vše vyřídíte jen přes internet

Nebankovní půjčka 300 tisíc korun bez zástavy

Pokud potřebujete větší sumu peněz – třeba na rekonstrukci bytu, na auto, na nákup nejrůznějšího vybavení do bytu nebo na dovolenou, pak je tato půjčka ta pravá.

Jedná se o neúčelový nebankovní úvěr – získané finanční prostředky můžete použít na cokoliv, co chcete. Nejste nijak omezování.

K získání úvěru nepotřebujete ani ručitele. Postačí, pokud doložíte, že budete schopni půjčené finanční prostředky včas a řádně splácet. Půjčka se obejde i bez zástavy nemovitosti.

Kdo má šanci získat půjčku do 300 000 Kč ještě dnes?

K tomu, aby vám byla tato půjčka do 300 tisíc korun schválena, musíte splnit několik důležitých podmínek.

Kritéria, která musí být splněna, jsou možná trochu přísnější než u běžných nebankovních půjček do výplaty, není to ale nic hrozného:

 • Musí vám být minimálně 25 roků a maximálně 65 roků
 • Nesmíte být v exekuci nebo insolvenci (je prováděna kontrola příslušného registru)
 • Musíte být zaměstnáni déle než 3 měsíce a nesmíte být ve výpovědní lhůtě
 • Půjčka je určena i pro důchodce (starobní nebo invalidní)
 • Nesmíte mít žádné nevyřešené dluhy vůči této finanční společnosti (to, že máte případně i jiné finanční závazky ale zase tolik nevadí)

K vyřízení půjčky pak potřebujete hlavně platný občanský průkaz. Dále ještě potřebujete druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz). Tyto dokumenty byste měli naskenovat (nebo vyfotit mobilním telefonem) a nahrát do žádosti o půjčku. Kromě toho, vám už stačí jen mobilní telefon, bankovní účet a emailová adresa.

Budete také požádáni o doložení vašeho příjmu – například poslední 3 výpisy z bankovního účtu, výplatní pásky, nebo jiné dokumenty, které prokáží vaši schopnost splácet.

Jak získat rychlou půjčku – peníze do 15 minut?

Získání této nebankovní půjčky může být velmi rychlé. Můžete navštívit webové stránky této finanční společnosti, kde najdete více podrobných informací o tom, jaké jsou parametry a podmínky toto úvěru.

Zde si pak rovnou můžete vyplnit žádost o poskytnutí půjčky. Ta je ihned vyhodnocena. Pokud zadáte správně všechny nezbytné informace a budete splňovat požadovaná kritéria, bude vám obratem nabídnuta konkrétní půjčka.

Smlouvu zde uzavíráte elektronicky. Vše tedy vyřídíte jen přes internet. Jakmile potvrdíte navržené podmínky a smlouvu, ihned vám budou vyplaceny peníze. V závislosti na tom, ve které bance máte bankovní účet, můžete mít peníze už do 15 minut. Ještě dnes, je tedy můžete začít utrácet.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?