Půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Můžete dostat až 15000 Kč na 4 týdny. Celkové vyřízení úvěru nezabere více než 15 minut.

Jste doma s dětmi na mateřské dovolené? A sháníte nějakou možnost, jak si půjčit peníze? Pak zde pro vás máme nabídku půjčky. Tato krátkodobá nebankovní půjčka je dostupná i pro ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené. Můžete dostat až 15000 Kč na 4 týdny.

Půjčky pro ženy na mateřské

U běžných půjček od banky nebo i od některých nebankovních společností je vyžadováno potvrzení o příjmu. Pokud jste bez zaměstnání, tak vám obvykle peníze nepůjčí (v bance určitě ne). Někde – jako tady – ale stačí, pokud máte alespoň nějaký pravidelný příjem.

U této půjčky pro ženy na mateřské nebo rodičovské tedy stačí už jen to, že pravidelně dostáváte mateřskou či rodičovskou a půjčka může být vaše.

Půjčky pro ženy na MD

Co nabízí tato krátkodobá nebankovní půjčka?

  • Nebankovní úvěr od 1000 Kč do 15000 Kč
  • U první půjčky je maximální limit do 5000 Kč
  • Splatnost úvěru od 7 do 28 dní (1 – 4 týdny)
  • Vyřízení online, přes internet do 15 minut
  • Peníze na cokoliv bez ručení

Snadné a rychlé vyřízení půjčky

I když tato půjčka nabízí možnost půjčit si peníze i ženám na mateřské nebo rodičovské, o peníze si zde může pochopitelně požádat kdokoliv. Pokud máte alespoň nějaký pravidelný příjem – mateřská, rodičovská, brigáda, příjem ze zaměstnání nebo podnikání, důchod apod., pak může být půjčka vaše.

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost o peníze, kterou najdete níže na stránce. Obratem se pak dozvíte, zda jsou splněny podmínky pro schválení. Mělo by vám být nejméně 18 roků a měli byste být občany ČR.

Celkové vyřízení úvěru nezabere více než 15 minut. Peníze jsou ihned vyplaceny na váš účet v bance a můžete je tak mít k dispozici ještě dnes.

Online žádost o půjčky pro ženy na MD:

Další finanční nabídky