Pohodlná půjčka pro občany i podnikatele

<span>Finanční společnost vyjde vstříc každému, kdo má stálý příjem a prokáže, že je svou půjčku schopen řádně splácet. Půjčka je neúčelová, což znamená, že obdržené peníze můžete využít na cokoliv.</span> Finanční společnost vyjde vstříc každému, kdo má stálý příjem a prokáže, že je svou půjčku schopen řádně splácet. Půjčka je neúčelová, což znamená, že obdržené peníze můžete využít na cokoliv.

Jste zaměstnaní na stálý pracovní poměr a hledáte vhodnou půjčku, která pokryje vaše výdaje? Nebo podnikáte a rádi byste zafinancovali projekty své firmy a nevíte, kde na ně vzít peníze? Využijte výhodné půjčky od finanční společnosti Profi Credit. Vybírat můžete z několika úvěrů, které zaujmou svým příznivým úročením i přijatelnými podmínkami čerpání a splácení.

Finanční společnost vyjde vstříc každému, kdo má stálý příjem a prokáže, že je svou půjčku schopen řádně splácet. Půjčka je neúčelová, což znamená, že obdržené peníze můžete využít na cokoliv. Dopředu tak nemusíte plánovat každou korunu. Tato výhodná půjčka snadno pokryje vaše každodenní výdaje, větší nákupy do domácnosti nebo vám i přispěje na koupi nového vozu. Žádost o půjčku podáváte online a konkrétnější informace získáte také na telefonním čísle společnosti Profi Credit.

Jaký úvěr si můžete u Profi Credit sjednat

V Profi Credit vyjdou vstříc každému, kdo potřebuje peníze ihned. Pro lidi, kteří akutně shánějí finanční prostředky (například před výplatou), je připravena rychlá půjčka do 4 999 Kč. S půjčkou se nepojí žádné poplatky a můžete si sjednat na 9 nebo 12 měsíců. Peníze se na váš bankovní účet převedou okamžitě po jejím schválení. Mikropůjčka se zajistí směnkou.

Získejte tuto půjčku ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Druhým typem úvěru, který můžete u Profi Credit získat, je takzvaný zaměstnanecký úvěr na částku od 10 000 do 166 000 Kč. Opět se jedná o půjčku, s jejímž sjednáním a vyřízením se nepojí žádné poplatky. Finanční společnost jedná férově a seriózně se všemi svými klienty. K půjčce si sjednáváte také automatický revolving, peníze vám přijdou na bankovní účet a splácet můžete měsíčně po dobu 12 až 48 měsíců.

Pro všechny podnikatele je připravena účelová půjčka Profi Credit, kterou lze využít pro nákup vybavení do podnikání. Její výše se pohybuje od 30 000 do 110 000 Kč a doba sjednání v rozmezí 12 až 48 měsíců. Půjčka je zajišťuje směnkou a peníze se opět převádějí na běžný účet žadatele.

Co musí splnit žadatel o úvěr:

  • být starší 18 let (u osob nad 70 let vyžadován ručitel)
  • pobírat pravidelný měsíční příjem
  • bydlet na území ČR
  • doložit kopii občanského průkazu
  • doložit dokumenty, které prokáží měsíční příjem (u vybraných půjček stačí čestné prohlášení)
  • předložit kontaktní doklad (například SIPO nebo výpis z účtu)
  • podnikatelé musí zajistit dostatečný obrat firmy

Proč se vyplatí půjčit si u Profi Credit

Finanční společnost Profi Credit patří mezi ty nejoblíbenější na českém trhu. Máte zde na výběr z několika typů výhodných finančních produktů, které se maximálně přizpůsobí vašim představám. Pokud využijete mikropůjčky, její splacení je jednorázové.

Jestliže si ale vypůjčíte větší finanční obnos, budete peníze splácet průběžně a výši splátek tak můžete pohodlně přizpůsobit svým aktuálním možnostem. Samozřejmostí je i prodloužení splatnosti půjčky v době, kdy máte se splácením problémy. Prodloužení doporučujeme konzultovat na zákaznické lince společnosti. Máte zájem o výhodnou a flexibilní půjčku od Profi Credit? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich stránkách a sjednejte si ji online.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Konsolidace bez poplatků. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Rychlá SMS půjčka Ferratum. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?