Výhodná nebankovní půjčka s nízkým úrokem

<span>U každého úvěru VitaCredit máte doporučenou výši, kterou si můžete sjednat. Zajímavý je například úvěr na částku 500 000 Kč s úrokem 9,9 % p.a. Půjčky se poskytují již od částky 50 000 Kč a jsou bezúčelové.</span> U každého úvěru VitaCredit máte doporučenou výši, kterou si můžete sjednat. Zajímavý je například úvěr na částku 500 000 Kč s úrokem 9,9 % p.a. Půjčky se poskytují již od částky 50 000 Kč a jsou bezúčelové.

Pokud si chcete půjčit peníze, určitě i vy se ptáte, kolik za svou půjčkou zaplatíte. A právě na tuto otázku vám odpoví úrok spolu s dalšími poplatky, které některé banky nebo finanční společnosti vyžadují. Jestliže ale hledáte rychlou, výhodnou a také na vyřízení nenáročnou půjčkou, využijte půjčky VitaCredit.

Finanční společnost nabízí několik nebankovních úvěrů. Můžete si zde sjednat úvěr top, standard nebo plus. Dále je v nabídce také konsolidace úvěrů nebo vyřešení finanční situace (exekuce, dražby). Rovněž jsou připraveny zajímavé půjčky pro podnikatele, ať už fyzické nebo právnické osoby, kteří chtějí podpořit růst svého byznysu.

Typy půjček u VitaCredit

U každého úvěru VitaCredit máte doporučenou výši, kterou si můžete sjednat. Zajímavý je například úvěr na částku 500 000 Kč s úrokem 9,9 % p.a. Půjčky se poskytují již od částky 50 000 Kč a jsou bezúčelové. Vypůjčené peníze tedy můžete použít na jakékoliv výdaje a nemusíte se zdržovat dokládáním faktur. U VitaCredit vám půjčí až do 1,88 milionu Kč. Vyšší částku doporučujeme konzultovat přímo s finanční společností. Splatnost úvěru může být až 15 let. Pokud zvolíte kratší dobu, z dlouhodobého hlediska samozřejmě ušetříte na úrocích.

Získejte tuto půjčku ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Velkou výhodou půjček VitaCredit je, že úvěr můžete v případě potřeby zajistit nemovitostí. Mělo by se jednat o byt, rodinný domek, chalupu určenou k rekreaci nebo třeba jen hodnotný pozemek. Nemovitost může být ve vašem vlastnictví i ve vlastnictví jiné osoby, která na sebe vezme riziko v případě, že nebudete splácet. O každý úvěr můžete požádat z pohodlí domova, takže ho vyřídíte téměř okamžitě.

Žadatel o půjčku by měl:

  • být ve věku od 18 do 75 let (na delší dobu není možné poskytnout půjčku)
  • mít bydliště v ČR (trvalé, dočasné)
  • být schopen řádně splácet
  • být schopen odhadnout své příjmy a výdaje

Snížení nebo zvýšení splátek půjčky od VitaCredit

Splátky si můžete libovolně snížit nebo zvýšit v průběhu splácení půjčky. Pokud například zjistíte, že můžete platit více a spočítali jste si, že byste měli půjčku mnohem rychleji splacenou, určitě finanční společnost kontaktujte. Jestliže na splátky naopak nestačíte, prodlužte si dobu splatnosti úvěru, ať váš měsíční rozpočet není tak napnutý.

Jestliže půjčku VitaCredit splatíte předčasně, nic se neděje. Předčasné splacení je zdarma, takže se ani nemusíte obávat zbytečných poplatků. Od smlouvy o půjčce můžete odstoupit do 14 dní, pokud peníze nezačnete čerpat a svou půjčku si rozmyslíte. Skvělé také je, že se s půjčkou nepojí žádné skryté poplatky a po vás tak nebudou vyžadována žádná zbytečná potvrzení. Tak na co ještě čekáte, jestliže potřebujete hotovost, neváhejte a požádejte o půjčku VitaCredit třeba díky našemu webu.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Konsolidace půjček bez registru. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Rychlá půjčka do 24 hodin. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?