Akce půjčka zdarma: 30 000 Kč ihned na účet bez úroků a bez navýšení!

<span>Potřebujete peníze? Tady můžete dostat až 30 000 Kč bez poplatků a bez úkroků. Speciální akce pro nové klienty – první půjčka je úplně zadarmo. Vracíte jen to, co jste si půjčili – bez navýšení. Platíte jen minimální měsíční splátku. Peníze máte do 10 minut, můžete je mít na účtu v bance ještě dnes!</span> Potřebujete peníze? Tady můžete dostat až 30 000 Kč bez poplatků a bez úkroků. Speciální akce pro nové klienty – první půjčka je úplně zadarmo. Vracíte jen to, co jste si půjčili – bez navýšení. Platíte jen minimální měsíční splátku. Peníze máte do 10 minut, můžete je mít na účtu v bance ještě dnes!

Potřebujete sehnat peníze navíc a bojíte se vysokých úroků a poplatků? Pak ale nemusíte! Tady si totiž můžete půjčit peníze zdarma. Bez placení úroků nebo poplatků. Budete vracet jen to, co jste si půjčili. A nic vás to nebude stát.

Půjčka v akci: První půjčka do 30 000 Kč je zadarmo!

Pro nové klienty, je zde aktuálně nabízena půjčka, která je úplně zadarmo. Neplatíte žádné poplatky předem, ani v průběhu splácení. Nejsou vám naúčtovány žádné úroky. Budete splácet jen pravidelnou měsíční splátku. Celkem zaplatíte jenom tolik, kolik si na začátku půjčíte. Nic navíc!

Nabídka této výhodné akce, kdy můžete dostat peníze zadarmo, je určena jen pro nové klienty. Ti stávající, si už mohou půjčit jen za běžných podmínek. Zato ale mohou dostat částku až do 80 000 Kč.

Půjčka bez poplatků do 10 minut na účet

Pokud potřebujete vyřešit nějaký akutní finanční problém, pak se vám tato půjčka opravdu vyplatí.

Zatímco u jiných nebankovních půjček, vás zápůjčka peněz může stát i velmi vysoké poplatky nebo úroky (není velkou výjimkou, že za půjčku do 10 000 Kč platíte za 30 dní i poplatek 2000 Kč), tady vás to nic nestojí:

 • Speciální akce pro nové klienty – první půjčka úplně zadarmo
 • První půjčka do 30 000 Kč bez úroků a bez poplatků
 • Pro stávající klienty půjčky do 80 000 Kč
 • Nízké měsíční splátky (splácíte tak dlouho, jak potřebujete)
 • Možnost opakovaně čerpat peníze z úvěrového účtu
 • Vyřízení bez zástavy a bez ručitele
 • Peníze dostanete do 10 minut na účet v bance
 • Jasné a férové podmínky

Flexibilní půjčka – peníze kdykoliv a na cokoliv

Tato půjčka, funguje trochu jinak, než většina běžných nebankovních úvěrů. Na začátku si sjednáte úvěrový limit (pro nové klienty do 30 000 Kč). A následně pak můžete tuto částku kdykoliv čerpat. Převod peněz na váš účet v bance je do 10 minut.

U půjčky pak musíte pravidelně každý měsíc zaplatit minimální splátku. Například u půjčky 30 000 Kč by to bylo minimálně 2052 Kč měsíčně.

Takto splacené peníze, se vám pak automaticky připočítají k dostupnému úvěrovému limitu. Můžete si je kdykoliv zase půjčit.

Dá se říci, že tato půjčka funguje podobně, jako kreditní karta. Peníze můžete kdykoliv použít na co chcete. A pak je po nějaké době zase vrátíte, nebo zaplatíte alespoň minimální měsíční splátku. A peníze máte opět k dispozici.

Jaké jsou podmínky pro získání této půjčky zdarma?

 • Vyřízení žádosti je možné kdykoliv, 24 hodin denně
 • Vyřízení online, přes internet, bez osobní schůzky
 • Musíte mít minimálně 20 roků a maximálně 75 roků
 • Potřebujete platný občanský průkaz
 • Potřebujete bankovní účet vedený a vaše jméno
 • Další doklady nebo potvrzení obvykle nejsou potřeba

Online půjčka do 30 000 Kč bez úroků a bez poplatků

O půjčku si můžete velmi jednoduše požádat ihned. Stačí jen vyplnit následující nezávaznou žádost a obratem se dozvíte výsledek. Pokud splňujete základní kritéria pro chválení úvěru, budou vám ihned doručeny všechny potřebné informace a podklady pro uzavření smlouvy. Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes:

Další finanční nabídky

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?