Půjčka pro nezaměstnané na směnku bez poplatků předem

<span>Půjčky pro nezaměstnané lidi bez příjmu, nebývají moc často nabízeny. A u nebankovních půjček máte šanci dostat maximálně 5000 Kč. Jsou zde ale i půjčky na směnku. Zde můžete dostat i 50 000 Kč na několik měsíců. Pozor ale na půjčky, kde chtějí zaplacení poplatků předem.</span> Půjčky pro nezaměstnané lidi bez příjmu, nebývají moc často nabízeny. A u nebankovních půjček máte šanci dostat maximálně 5000 Kč. Jsou zde ale i půjčky na směnku. Zde můžete dostat i 50 000 Kč na několik měsíců. Pozor ale na půjčky, kde chtějí zaplacení poplatků předem.

Půjčit si peníze, když přijdete o práci a jste bez zaměstnání, určitě není nic jednoduchého. Zvláště když je nutně potřebujete, protože nemáte žádnou finanční rezervu, ze které byste zaplatili nájem za byt, nebo jiné akutní výdaje.

Nezaměstnaným bez příjmu, finanční společnosti obvykle půjčky nenabízí. Když jste bez práce, nemá finanční společnost jistotu, že budete schopni svůj závazek bez problému uhradit. Proto je to s půjčkami pro nezaměstnané tak složité.

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané bez příjmu

Půjčovat si jako nezaměstnaný u banky, obvykle nemá žádný smysl. Pokud jste bez práce, pak vám banka nepůjčí. Je pravda, že řada bank nepožaduje potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Chtějí ale, abyste u nich měli vedený bankovní účet, kam by vám každý měsíc chodily nějaké peníze. Takže pokud dojde k výpadku příjmu, pak vám banka obvykle nepůjčí.

U nebankovních půjček je to o něco jednoduší. Tam velmi často půjčí peníze i lidem, kteří byli bankou odmítnuti. Ale ani nebankovní půjčky nejsou dostupné pro všechny lidi bez příjmu. Často si můžete požádat o nebankovní půjčku i bez zaměstnání. Pak ale zpravidla dostanete jen velmi malou půjčku. Nejčastěji jsou to půjčky do 5000 Kč. Tam je velká šance získat peníze i bez zaměstnání, bez příjmu.

Nebankovní půjčky zdarma, bez úroků a bez poplatků

Výhodou nebankovních půjček je to, že si o ně obvykle můžete požádat jen přes internet, po telefonu nebo někdy i jen přes SMS. Obvykle vám stačí jen minimum dokladů. K vyřízení někdy stačí jen výpis z bankovního účtu. Někdy není potřeba ani ten.

Dají se najít i poměrně výhodné nabídky, kde dostanete první půjčku zdarma. Pak si můžete půjčit 5000 Kč na 30 dní a nic vás to nestojí. Pokud peníze vrátíte za měsíc, pak neplatíte žádné úroky nebo poplatky. Takže je to dočasné řešení. Jenže řada lidí bez zaměstnání by potřebovala více peněz, na delší dobu.

Půjčky pro nezaměstnané do 50 000 Kč i na splátky

Určitou možností, jak řešit špatnou finanční situaci při ztrátě zaměstnání, mohou nabídnout půjčky pro nezaměstnané na směnku. Tyto půjčky na směnku umožňují získat i vyšší sumu. Není tak problém říci si třeba o 20 000 Kč nebo i 50 000 Kč.

Je ale nutné počítat s tím, že když jste nezaměstnaní, bez příjmu, pak vám o moc víc, nepůjčí ani tady. Leda byste byli schopni dát něco do zástavy, nebo nabídnout nějakou jinou formu ručení.

Půjčka na směnku, má oproti klasické půjčce řadu výhod. Směnka je poměrně jednoduchý dokument. Je zde uvedeno pouze kolik peněz a kdy zaplatíte. Nejsou zde žádné dlouhé smluvní podmínky, kde by byly nějaké právnické finty, nebo skryté poplatky.

Nevýhodou půjčky na směnku pro nezaměstnané může být to, že obvykle platíte poměrně vysoké úroky. Můžete dostat peníze třeba na tři měsíce, nebo na půl roku. Zaplatíte za to ale i několik desítek procent na úrocích.

Někdy je možné u půjčky na směnku domluvit pravidelné měsíční splátky. Jindy je u tohoto úvěru požadováno jednorázové uhrazení celé půjčené částky naráz.

Půjčky na směnku bez poplatků předem

Pokud vás zajímá půjčka na směnku pro nezaměstnané, pak byste si měli dávat pozor na to, aby se jednalo jenom o půjčky bez poplatků předem. Na internetu se dají najít různé nabídky, kde je ale vyžadováno uhrazení nějakých poplatků předem.

Půjčka, kde chtějí zaplacení poplatku předem je obvykle jen nějaký podvod. Pošlete peníze předem, klidně i pár tisíc, a pak s vámi ten, kdo nabízí peníze, přestane komunikovat. Dávejte si tedy pozor, abyste nenaletěli na nějaký podvod. Není žádný rozumný důvod, proč by po vás poskytovatel půjčky měl chtít zaplacení poplatku předem.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?