Rychlá půjčka před výplatou do 20000 Kč – první půjčka zdarma

<span>Tato půjčka nabízí možnost půjčit si až 20000 Kč na dobu až 30 dní zcela zadarmo. Nebudou vám tedy účtovány žádné úroky ani poplatky. </span> Tato půjčka nabízí možnost půjčit si až 20000 Kč na dobu až 30 dní zcela zadarmo. Nebudou vám tedy účtovány žádné úroky ani poplatky.

Schází vám peníze před výplatou, nebo řešíte nějaké nečekané výdaje a nedostává se vám finančních prostředků? V bance vám nepůjčí a vy se bojíte, že nebankovní půjčka by znamenala vysoké úroky? Pokud vás trápí problém s nedostatkem peněz a hledáte nějakou levnou půjčku, pak zde pro vás právě takovou máme.

Půjčení peněz zadarmo – bez poplatků a bez úroků

Tato půjčka nabízí možnost půjčit si až 20000 Kč na dobu až 30 dní zcela zadarmo. Nebudou vám tedy účtovány žádné úroky ani poplatky. Takže si půjčíte třeba 5000 Kč, nebo 10000 Kč či 20000 Kč. Při půjčení peněz nebudete nic platit.

A za 30 dní (nebo za kratší dobu, podle toho jakou dobu splatnosti si zvolíte), budete vracet právě jen tolik peněz, kolik jste na začátku dostali. Nezaplatíte tedy vůbec žádné úroky, žádné poplatky, ani 1 Kč navíc.

Rychlá půjčka 20 tisíc korun bez navýšení

Zdá se vám taková nabídka neuvěřitelná a myslíte si, že v tom bude nějaký „háček“. Není tomu tak. Tato nabídka půjčky zdarma, je totiž současná akční nabídka pro nové klienty. První půjčku jako nový klient můžete mít bez poplatků a bez úroků. Pokud byste ale nebyli schopni půjčené peníze včas splatit, a chtěli si půjčku prodloužit, nebo pokud byste si brali již druhou půjčku, pak už se účtují běžné poplatky a úroky, podle platného ceníku. Jako nový klient ale máte první půjčku bez navýšení.

Půjčka 20000 Kč – peníze máte ihned, ještě dnes

  • Krátkodobý nebankovní úvěr od 1000 Kč do 20000 Kč
  • Splatnost od 1 dne do 30 dní
  • První půjčka je zadarmo (úrok 0%, poplatky 0 Kč) – nabídka je určena jen pro nové klienty
  • Možnost opakovaného prodloužení splatnosti
  • Vyřízení online do 10 minut, výplata peněz ještě dnes
  • Minimálně 18 roků, maximálně 80 roků, 2 doklady totožnosti

Peníze pro zaměstnance, pro důchodce nebo i pro ženy na MD

Pokud by vás zajímalo, jaké podmínky jsou spojeny s poskytnutím tohoto krátkodobého nebankovního úvěru, pak je to poměrně prosté. Mělo by vám být nejméně 18 roků a maximálně 80 roků. K vyřízení půjčky potřebujete mít účet v bance a nějaký kontaktní telefon.

Není požadováno potvrzení o příjmu, ani jiné doklady a potvrzení. Budete ale muset doložit dva doklady k ověření vaší totožnosti (občanský průkaz, a druhý doklad s fotografií).

I když není požadováno potvrzení o příjmu, přesto byste měli disponovat nějaký pravidelným příjmem. Jak jistě chápete, tak není možné půjčovat lidem, co jsou zcela bez prostředků a bez jakéhokoliv příjmu.

Půjčku je ale možné získat, i když nemáte příjem ze zaměstnání nebo podnikání. O peníze si zde může požádat třeba i žena na MD, která dostává pravidelně mateřskou nebo rodičovský příspěvek. Odmítnut nebude ani důchodce, který pravidelně dostává invalidní nebo starobní důchod. Ke schválení půjčky postačuje minimální příjem 5000 Kč měsíčně.

O 20.000 Kč bez úroků a bez poplatků si můžete požádat ZDE.

Další finanční nabídky

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?