Rychlá půjčka i pro nezaměstnané – Praha a okolí

<span>Půjčka je poskytována od 3000 Kč do 30000 Kč. Peníze pak můžete mít na dobu od 1 měsíce na 12 měsíců. </span> Půjčka je poskytována od 3000 Kč do 30000 Kč. Peníze pak můžete mít na dobu od 1 měsíce na 12 měsíců.

Máte snad potíže s nalezením vhodné půjčky? Třeba kvůli tomu, že máte jen nízký příjem, nebo ho nemůžete doložit? Nebo patříte třeba mezi nezaměstnané, ženy na mateřské nebo rodičovské, a tak vám nikde nechtějí půjčit? Pak se nebojte, u nás máte šanci na schválení i vy.

Půjčka 30000 Kč i pro nezaměstnané

Tato půjčka je k dispozici všem, kdo zrovna shání nějaké peníze. Nevadí, když máte jen nízký příjem, nebo když nemůžete doložit potvrzení o příjmu. Není problém ani, pokud jste zrovna nezaměstnaní, a máte třeba jen podporu od Úřadu práce. Nebo když jste žena s dětmi, která je na rodičovské nebo mateřské, nebo má jiné sociální dávky.

Půjčka je poskytována od 3000 Kč do 30000 Kč. Peníze pak můžete mít na dobu od 1 měsíce na 12 měsíců. V individuálních případech je pak možné domluvit případně i prodloužení doby splatnosti. Pokud budete řádně a včas splácet svůj závazek, dá se domluvit i navýšení úvěrového limitu nebo právě prodloužení doby splatnosti

Rychlá půjčka v hotovosti v Praze a okolí

Peníze, které od nás můžete dostat po schválení, obvykle posíláme na účet nebo třeba složenkou na poštu. Pokud se ale nacházíte v Praze nebo okolí, můžete si pro peníze v hotovosti přijet i do naší kanceláře. Pokud si předem domluvíte schůzkou, můžeme vám pak půjčku vyplatit v hotovosti ihned po podepsání smlouvy.

Půjčka pro nezaměstnané bez poplatků předem

Tato nabídka půjčky, která je určena i pro nezaměstnaná, je solidní a férová nabídka. To znamená, že po vás určitě nebudeme chtít placení nějakých poplatků předem. Ani nám nemusíte volat na nějaké podezřelé číslo. S podobnými praktikami některých podvodných půjček, opravdu nemáme nic společného. U nás neplatíte ani 1 Kč předem.

Půjčka všem bez dokazování příjmů

O peníze nás může požádat kdokoliv. Netrváme na nějakém prokazování příjmů. Půjčku do 30 000 Kč můžeme schválit jen na základě posouzení vaší osoby. A toho, že nám doložíte požadované doklady (dva osobní doklady s fotografií a nějaký doklad k doložení místa trvalého bydliště). Potvrzení o příjmu není potřeba.

Pokud ale máte nějaký pravidelný a doložitelný příjem, je to určitě plus ve váš prospěch, při posuzování vašeho požadavku. Pokud tedy máte, třeba i jen minimální výplatu ze zaměstnání, nebo dostáváte pravidelně mateřskou, rodičovskou nebo třeba příjem z nějaké brigády nebo důchod, je dobré, když nám tento příjem doložíte (třeba jen výpisem z účtu).

Půjčka pro nezaměstnané v Praze

Jak již bylo uvedeno výše, o peníze si může žádat kdokoliv, nabídka není omezena jen na Prahu a okolí. Pokud jste z jiného města, peníze vám mohou být poslány poštou nebo bankovním převodem. To trvá zpravidla jeden až tři dny.

Pro peníze v hotovosti si pak momentálně můžete zajít jen v Praze. V nejbližších měsících ale plánujeme otevřít pobočku i v Brně, a pravděpodobně i v Ostravě.

Jak požádat o půjčku i pro nezaměstnané a nejenom v Praze?

Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete vědět více informací, nebo pokud už teď víte, že byste nás chtěli oslovit s žádostí o půjčku, napište nám svůj požadavek na adresu pujckaihned@jista-pujcka.eu.

Ve svém emailu nezapomeňte uvést: kolik peněz byste chtěli půjčit a na jak dlouhou dobu. Vaše základní osobní údaje, informaci o tom, jestli případně můžete doložit nějaký příjem nebo poskytnout nějakou jinou formu ručení. Dále bychom chtěli vědět, jestli případně nemáte nějaké pohledávky po splatnosti, dluhy, exekuce apod. Tyto informace si posléze budeme ověřovat, takže se vám vyplatí být upřímní, zvýší to vaši důvěryhodnost.

Vzhledem k množství požadavků odpovídáme pouze ty žádostí, které splňují naše interní kritéria. Pokud se vám do 48 hodin neozveme, pravděpodobně vám nyní nemůžete učinit nabídku.

Další finanční nabídky

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?