Nabízíme půjčky na sociální dávky

<span>I když jste momentálně nezaměstnaní, bez příjmu, nebo odkázání jen na sociální dávky, i tak si u nás můžete půjčit peníze. </span> I když jste momentálně nezaměstnaní, bez příjmu, nebo odkázání jen na sociální dávky, i tak si u nás můžete půjčit peníze.

Nabízíme půjčky i na sociální dávky. Pokud jste momentálně bez příjmu, jste třeba žena, která dostává mateřskou nebo rodičovskou, nebo pokud jste momentálně bez zaměstnání, a bez příjmu, i tak si u nás můžete půjčit peníze. Můžeme vám poskytnout krátkodobé hotovostní půjčky do 50000 Kč. Podívejte se na detaily naší nabídky

Půjčky i pro nezaměstnané

I když jste momentálně nezaměstnaní, bez příjmu, nebo odkázání jen na sociální dávky, i tak si u nás můžete půjčit peníze. Nabízíme krátkodobé půjčky všem, kdo potřebují nějaké ty finanční prostředky navíc.

Můžeme vám nabídnout rychlou půjčku v hotovosti nebo na účet. A to do 1000 Kč do 50000 Kč. Pokud jste zcela bez jakéhokoliv doložitelného příjmu, tak vám u první půjčky můžeme nabídnout pouze 5000 Kč. Více bohužel není možné.

Pokud ale můžete doložit alespoň nějaký pravidelný příjem – třeba právě nějaké pravidelné sociální dávky (jako je třeba mateřská nebo rodičovská nebo i jiné), pak vám hned na poprvé umožníme získání půjčky do 20000 Kč. Při řádném splácení si pak opakovaně můžete půjčovat až do 50000 Kč.

Půjčka na sociální dávky

Tato půjčka je určena všem, kdo potřebují peníze. Tedy jak pro zaměstnance s pravidelným příjmem. Tak i těm kdo dostávají nějaké sociální dávky (a mohou je doložit). O peníze si může požádat i důchodce (dokládá se důchodový výměr nebo výpis z účtu kde budou vidět 3 poslední důchody). Půjčíme peníze třeba i studentům. Pokud mají nějakou brigádu s pravidelným příjmem.

Naše půjčky mohou být vyplaceny v hotovosti nebo na účet. Vše se snažíme vyřešit rychle. Peníze tak můžete mít ještě dnes nebo nejpozději do 24 hodin.

Abychom vám mohli půjčit peníze, mělo by vám výt alespoň 18 roků, budete potřebovat základní osobní doklady pro ověření totožnosti. Pokud můžete doložit nějaké příjmy, tak to také hodně pomůže, není to ale podmínkou. Určitě byste ale neměli být v exekuci nebo insolvenci. V tom případě bychom vám opravdu nemohli pomoci.

Půjčka na sociální dávky i bez příjmu:

  • Nebankovní úvěr od 1000 Kč do 50000 Kč
  • První půjčka bez příjmu do 5000 Kč
  • První půjčka s doložením nějakého příjmu do 20000Lč
  • Splatnost 1 – 3 měsíce s možností prodloužení
  • Bez kontrolování registrů
  • Neměli byste být v exekuci nebo insolvenci
  • Minimální věk 18 roků a dva doklady totožnosti
  • Vyplacení v hotovosti nebo na účet ještě dnes
  • Bez placení jakýchkoliv poplatků předem nebo bez volání na jakékoliv zpoplatněné telefonní linky
  • Férové a jasné podmínky

Další finanční nabídky

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?