Půjčka 100.000 Kč bez ručitele a bez osobní schůzky

<span>Tato půjčka do 100 tisíc korun může být kompletně vyřízena online</span> Tato půjčka do 100 tisíc korun může být kompletně vyřízena online

Nemůžete, nebo si nechcete půjčovat v bance? Hledáte nějakou jistou nebankovní půjčku s rozumnými podmínkami a nízkými úroky? Možná jste zjistili, že v nebankovním finančním sektoru jsou zpravidla nabízeny jen malé půjčky (často jen 5000 nebo 10000 Kč), na kratší dobu (zpravidla jen 30 – 60 dní).

Jsou ale i jiné možnosti. Jednou z nich je právě tato půjčka. Zde můžete získat až 100.000 Kč. Půjčené peníze pak můžete splácet formou pravidelných měsíčních splátek až po dobu 48 měsíců. Půjčka je tedy určena všem, kdo potřebují vyšší sumu peněz s možností dlouhodobějšího splácení.

Půjčka 100.000 korun

Jak již bylo zmíněno výše, u této půjčky můžete dostat částku od 5000 Kč do 100 000 Kč. Jedná se o bezúčelový úvěr – získané finanční prostředky můžete využít libovolně. Jejich použití není vázáno na nějaký konkrétní účel.

Peníze pak splácíte formou měsíčních splátek. Dobu splatnosti si můžete sami zvolit v rozmezí od 12 měsíců do 48 měsíců (tedy až na 4 roky).

Půjčka bez ručitele a bez osobní schůzky

Tato půjčka do 100 tisíc korun může být kompletně vyřízena online, jen po telefonu nebo přes internet. Nemusíte nikam chodit nebo jezdit. Vyřízení úvěru se obejde i bez osobní schůzky. Postačí jen dodat všechny potřebné informace, které jsou potřeba pro schválení úvěru, a během krátké doby pak máte peníze na svém účtu v bance.

Pro vyřízení úvěru je nutné, aby vám bylo nejméně 21 roků a maximálně pak 66 roků. Je potřeba doložit dva doklady k ověření vaší totožnosti. V neposlední řadě pak ještě dodáte potvrzení o vašem příjmu v zaměstnání. A to je vše.

U této půjčky se dále obejdete i bez ručitele a bez jakékoliv jiné formy ručení. Je to tedy i bez zástavy či něčeho jiného.

Neplatíte ani žádné poplatky. Pouze dohodnuté měsíční splátky. Máte také možnost celou půjčku předčasně splatit bez sankcí a navýšení.

Požádejte si o peníze ještě dnes:

Další finanční nabídky

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?