Půjčka 10000 Kč do výplaty zdarma (bez poplatků a bez úroků)

<span>Tato půjčka je ale pro nové klienty opravdu zadarmo. Neplatí se nic předem, ani nic navíc.</span> Tato půjčka je ale pro nové klienty opravdu zadarmo. Neplatí se nic předem, ani nic navíc.

Schází vám snad peníze před výplatou? Hodilo by se vám 10000 Kč, které si navíc právě nyní můžete půjčit úplně zadarmo (u první půjčky nejsou pro nové klienty účtovány žádné poplatky ani úroky)? Pak je zde tato rychlá půjčka před výplatou. K vyřízení vlastně ani nic nepotřebujete. Jde to i bez potvrzení o příjmu a bez papírové smlouvy. Stačí jen vyplnit nezávaznou online žádost a za chvíli už budete vědět, jak na tom jste.

Půjčka 10000 Kč do výplaty do 10 minut

Tento krátkodobý nebankovní úvěr je určen všem, komu zrovna schází peníze do výplaty. Pokud víte, že během pár dní nebo pár týdnů, budete schopni půjčené peníze vrátit, pak neváhejte. Můžete zde dostat až 10000 Kč, jako nový klient úplně zadarmo. Nebudete platit žádné poplatky ani úroky. Po uplynutí dohodnuté doby splatnosti vracíte pouze a jenom 10 tisíc korun. Nic navíc. Neplatíte nic předem ani potom. Po splacení první půjčky si pak můžete půjčit znovu a více peněz. Pro stále klienty je maximální hranice 22000 Kč.

První půjčka je zdarma – žádné poplatky a úroky

I když některé nebankovní půjčky nemají zrovna lichotivou pověst – často bývají spojeny s představou velmi vysokých úroků nebo poplatků, tohle je trochu výjimka. Řekněte sami, kde jinde byste si mohli půjčit peníze zdarma? To vám nenabídnou ani v té nejlepší bance. Možná tak někdo z rodiny by vám půjčil peníze a nic za to nechtěl.

Tato půjčka je ale pro nové klienty opravdu zadarmo. Neplatí se nic předem, ani nic navíc. Pravda, toto platí jen pro první půjčku, při opakované žádosti o peníze jsou pak již účtovány běžné poplatky, podle aktuálního ceníku.

Půjčka 10000 Kč bez registrů a bez příjmu

Kdo si zde může půjčit peníze? Téměř každý. Tato půjčka nemá žádná striktní omezení. Na schválení tak dosáhne třeba i ten kdo má záznam v registru (je to půjčka bez kontrolování registrů). Obvykle se to obejde i bez potvrzení o příjmu. A rozhodně, můžete zapomenout na to, že byste potřebovali ručitele nebo nějakou zástavu. To opravdu není potřeba.

Rychlá online půjčka, která je zadarmo:

  • Půjčka před výplatou od 500 Kč do 22000 Kč
  • První půjčka do 10000 Kč je zdarma
  • U první půjčky nejsou účtovány žádné poplatky nebo úroky
  • Splatnost 5 – 31 dní
  • Bez registru a bez doložení příjmu
  • Bez ručitele, bez zástavy, bez jakýkoliv poplatků předem
  • Schválení půjčky do hodiny, vyplacení peněz na účet do 10 minut
  • Vyřízení online, přes internet, bez osobní schůzky

Další finanční nabídky

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?