Spolehlivá půjčka s úročením od 13,49 %

<span>Nebankovní půjčka Home Credit CZ je určena pro pokrytí všech běžných i mimořádných výdajů. Finanční společnost nabízí hotovostní půjčky od 10 000 až do 150 000 Kč.</span> Nebankovní půjčka Home Credit CZ je určena pro pokrytí všech běžných i mimořádných výdajů. Finanční společnost nabízí hotovostní půjčky od 10 000 až do 150 000 Kč.

S každou půjčkou se pojí nějaký úrok. Jak ale poznat, které úročení se skutečně vyplatí? Jestliže si půjčíte stovky tisíc korun, úrok bude samozřejmě nižší než u jednotek nebo desítek tisíc, peníze ale budete splácet delší dobu. Přemýšlíte o koupi nového vozu? Rádi byste investovali do své domácnosti? Nebo vám jen chybí peníze na každodenní výdaje? Můžete využít výhodné půjčky od společnosti Home Credit.

Nebankovní půjčka Home Credit CZ je určena pro pokrytí všech běžných i mimořádných výdajů. Finanční společnost nabízí hotovostní půjčky od 10 000 až do 150 000 Kč, které se přizpůsobí vašim požadavkům a možnostem. Finanční částku můžete použít na cokoliv a navíc je pro vás připravena za lákavý úrok 13,49 %.

Hotovostní půjčka Home Credit pro každého

Finanční společnost Home Credit se snaží vyjít vstříc opravdu každému žadateli. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře, se kterým ušetříte mnoho času. Nemusíte se dostavit na žádnou osobní schůzku, která mnohdy zbytečně komplikuje sjednání. Částku do 150 000 Kč si můžete půjčit až na 84 měsíců a splácíte ji tedy průběžně. Celkovou dobu splatnosti půjčky Home Credit si nastavíte podle výše měsíčních splátek, které vám budou vyhovovat.

Získejte tuto půjčku ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Jestliže celý rok svou nebankovní půjčku řádně splácíte, můžete si další splátku odložit. Toto odložení je možné využít celkem čtyřikrát během splácení půjčky. Stejně tak si můžete sjednat i pojištění výdajů, které vás ochrání v případě pracovní neschopnosti nebo nečekaného odchodu ze zaměstnání. Home Credit poskytuje půjčky převodem na bankovní účet. Peníze obdržíte do dvou pracovních dnů od schválení úvěru.

Pro koho je půjčka určena:

  • zaujme všechny osoby, které jsou starší 18 let
  • abyste se mohli stát žadatelem o půjčku, musíte pobírat stálý měsíční příjem (není však nutné potvrzení o jeho výši)
  • k žádosti o půjčku je potřeba předložit dva doklady totožnosti
  • dále je nutné dodat údaje o zaměstnavateli nebo informace o podnikání
  • potěší všechny z vás, kteří mají hluboko do kapsy

Jak na konsolidaci půjček

Společnost Home Credit nabízí nebankovní půjčky a také je schopna zkonsolidovat vaše stávající. Jestliže čerpáte více než jednu půjčku, určitě oceníte možnost zpřehlednění svých aktuálních výdajů. Budete si moci půjčky spojit do jedné a stanovit si libovolný termín splátek. Navíc ušetříte na zbytečných poplatcích. U Home Credit máte totiž vyřízení konsolidace i samotné půjčky zcela zdarma.

Jestliže si to s půjčkou nakonec rozmyslíte a nezačnete ji čerpat, nemusíte se obávat vysoké pokuty. Do měsíce od sjednání nebankovní půjčky Home Credit můžete od smlouvy odstoupit. Ať už pracujete, studujete, jste na mateřské nebo v důchodu, půjčky můžete využít za všech okolností. Požádejte o ni v pracovní den nebo o víkendu. Připravili jsme pro vás online žádost, po jejímž odeslání se dočkáte rychlého schválení.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Půjčka pro začínající podnikatele. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčka na směnku bez poplatku předem ihned na ruku. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?