Finská půjčka se splatností až 45 dní

<span>Chtěli bychom vám představit nebankovní půjčku Ferratum, o kterou můžete požádat přes online formulář nebo pomocí SMS. Půjčka se poskytuje až do 10 000 Kč.</span> Chtěli bychom vám představit nebankovní půjčku Ferratum, o kterou můžete požádat přes online formulář nebo pomocí SMS. Půjčka se poskytuje až do 10 000 Kč.

Finské půjčky představují krátkodobé úvěry, které poskytují nebankovní finanční společnosti. V rámci takové půjčky můžete dosáhnout na tisíce i desetitisíce korun, které využijete na cokoliv – bez doložení účelu. Žádost vyplníte rychle a půjčku získáte téměř okamžitě.

Chtěli bychom vám představit nebankovní půjčku Ferratum, o kterou můžete požádat přes online formulář nebo pomocí SMS. Půjčka se poskytuje až do 10 000 Kč, pro jejichž splacení si zvolíte libovolný termín v rozmezí 7 až 45 dní. Jestliže půjčku splatíte za týden, za 14 dní nebo až za měsíc, je jenom na vás. Už při sjednání vidíte, jak vysoký úrok ve vybraném termínu zaplatíte.

Jak nejrychleji získat peníze

O půjčku Ferratum můžete požádat dvěma způsoby. První cestou je online žádost přes jednoduchý formulář, ve kterém vyplníte veškeré požadované údaje. Schválení půjčky proběhne již do 10 minut, během kterých obdržíte textovou zprávu, zda vám byla půjčka opravdu přidělena. Peníze si můžete nechat převést na svůj bankovní účet nebo poslat poštovní poukázkou v hotovosti. První způsob je rychlejší.

Získejte tuto půjčku ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Alternativou k online žádosti je SMS žádost. Tu můžete podat i jako nový zájemce o půjčku. Jen si musíte dát pozor, abyste do textové zprávy uvedli vše, co je důležité. Jedná se o částku, jméno, dobu splatnosti, rodné číslo, číslo občanského průkazu, bydliště a číslo bankovního účtu. Schválení žádosti probíhá stejně jako u online půjčky. Již při žádosti o finskou půjčku Ferratum vidíte poplatky, které zaplatíte. Dobře si přečtěte také smlouvu, kterou obdržíte domů poštou nebo bude dostupná na webových stránkách finanční společnosti.

Pokud žádáte o půjčku, musíte:

  • být ve věku od 21 do 75 let
  • nemít žádné dluhy vůči finančních společnosti Ferratum
  • být schopni zaplatit půjčku v řádném termínu a vyhnout se tak případným pokutám a exekucím
  • v žádosti uvést veškeré požadované údaje, jinak půjčka nemusí být schválena

Nemusíte předkládat potvrzení o výši svého příjmu, čímž ušetříte mnoho času a starostí, které by toto zařizování vyžadovalo. Společnost umožňuje vést pouze jednu aktivní půjčku. Jakmile ji ale splatíte, můžete si půjčit opakovaně.

Jak řešit problémy se splácením půjčky Ferratum

Dostali jste se do skluzu se splacením své půjčky? Nepropadejte panice a půjčku si včas prodlužte. Svůj původní termín splatnosti můžete prodloužit o dalších 90 dní. Pokaždé prodlužujete maximálně o 30 dní a tuto změnu můžete provést celkem třikrát.

Stanovíte si tak nové datum splatnosti, ve kterém se budete snažit vypůjčené peníze vrátit zpět. Nedostanete se tak do prodlení a nehrozí, že by se prodloužení půjčky negativně podepsalo na vaší bonitě. Termín splatnosti si můžete prodloužit přes SMS i online formulář. Požádejte o výhodnou půjčku Ferratum ještě dnes.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – SMS půjčka ihned na bankovním účtě. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Okamžité půjčky bez registrů. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?