Rychlá mikropůjčka až do 50 000 Kč

<span>S Kouzelnou půjčkou můžete jako nový klient finanční společnosti požádat o částku od 1 000 až do 10 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 2 až do 30 dní. </span> S Kouzelnou půjčkou můžete jako nový klient finanční společnosti požádat o částku od 1 000 až do 10 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 2 až do 30 dní.

Malé půjčky jsou oblíbeným finančním produktem. Za jejich hlavní přednost můžeme označit, že si vypůjčíte menší finanční obnos, rychle ho splatíte a půjčíte si třeba i opakovaně. Snáze odhadnete výši svého úvěru, navíc takovou půjčku můžete využít na jakékoliv své výdaje. Využijte i vy výhodné Kouzelné půjčky. Jedná se o nebankovní půjčku, která je připravena pro každého vážného zájemce.

S Kouzelnou půjčkou můžete jako nový klient finanční společnosti požádat o částku od 1 000 až do 10 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 2 až do 30 dní. Za jeden měsíc tak peníze jistě zvládnete splatit a pokud ne, máte zde možnost prodloužení své půjčky. Můžete tak být v klidu, nemusíte se obávat žádné exekuce vašeho osobního majetku.

Kouzelná půjčka pro nové i věrné klienty

Pokud se zařadíte mezi stálé klienty finanční společnosti, můžete čerpat nebankovní půjčku až ve výši 50 000 Kč. Taková půjčka již pohodlně nahradí běžný spotřebitelský úvěr. Při druhé žádosti dosáhnete až na 20 000 Kč, při třetí na 30 000 Kč a při čtvrté na 40 000 Kč. Vaše bonita se bude průběžně zvyšovat.

Získejte tuto půjčku ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

O Kouzelnou půjčku můžete zažádat online přes intuitivní formulář u nás na webu, ve kterém vyplníte všechny důležité informace o své osobě. Peníze obdržíte již do 60 minut od sjednání půjčky. Převedou se na váš bankovní účet, ze kterého je budete moci okamžitě použít. Další předností Kouzelné půjčky je, že si můžete půjčit bez podpisu smlouvy, bez směnky, rozhodčí doložky nebo osobní návštěvy pobočky finanční společnosti. Dokonce není požadováno ani doložení vašich měsíčních příjmů. Pohodlně můžete tedy žádat třeba i o víkendu a nemusíte řešit potvrzení, které by bylo potřeba od vašeho zaměstnavatele nebo od finančního úřadu.

O půjčku může žádat každý, kdo:<

  • je starší 18 let
  • vlastní bankovní účet
  • vyplní v žádosti všechny požadované informace
  • má stálé zaměstnaní nebo pracuje jako OSVČ

Jak na splacení Kouzelné půjčky

Plánujete si půjčit, ale nevíte, jak svou půjčku splatíte? Nejdříve si propočítejte, zda na tyto výdaje bude stačit váš měsíční rozpočet. Pokud ano, neváhejte o půjčku požádat. Jestliže se náhodou stane a vy se s půjčkou ocitnete v prodlení, můžete ji samozřejmě prodloužit.

Půjčku po splatnosti doporučujeme konzultovat se specialisty finanční společnosti, kteří vám pomohou stanovit optimální splátkový kalendář, co bude v souladu s vašimi finančními možnostmi. Požádejte o výhodnou a rychlou půjčku ještě dnes, kdy máte jedinečnou příležitost.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Kreditní karta bez příjmu. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčky bez registru ihned do 15000 Kč. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?