Půjčka bez nahlížení do registru – peníze v hotovosti na ruku

<span>Půjčka je určena třeba i pro důchodce (kteří mají pravidelný příjem ve formě invalidního nebo starobního důchodu). </span> Půjčka je určena třeba i pro důchodce (kteří mají pravidelný příjem ve formě invalidního nebo starobního důchodu).

O tuto půjčku si můžete požádat, i když máte záznam v některém z registru dluhů nebo nezaplacených závazků (jako je třeba bankovní, nebankovní registr nebo třeba SOLUS). Zatímco v bance, vám při záznamu v registru zpravidla nic nepůjčí, tady je to možné.

Každý klient je posuzován individuálně. Pokud jste schopni půjčené peníze včas a řádně splatit, může to být i bez nahlížení do registrů (nebo přesněji, bez přihlížení k vašim záznamům v registrech).

Půjčka až 70000 Kč, v hotovosti na ruku

Kromě toho, že zde máte půjčku i bez nahlížení do registrů, peníze navíc můžete dostat v hotovosti až k vám domů. Můžete takto dostat od 5000 Kč do 70000 Kč. A to až na dobu 16 měsíců. Peníze pak splácíte pravidelnými měsíčními splátkami.

Vyřízení půjčky přes internet – peníze v hotovosti až domů

U této půjčky navíc nemusíte nikam chodit nebo někam jezdit. Vše se dá vyřídit z pohodlí vašeho domova. Začnete tím, že vyplníte online žádost. Ta je ihned zpracována a vyhodnocena. Pak budete kontaktování, k naplánování termínu setkání. A v dohodnutém termínu vám pověřený pracovník doveze smlouvu k popisu až k vám domů. A rovnou na místě pak dostanete peníze v hotovosti na ruku.

Půjčka do 70 tisíc korun i pro důchodce

O peníze si zde může žádat kdokoliv. Jediným a nejdůležitějším předpokladem pro schválení je to, že máte pravidelný příjem, který případně můžete odložit. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání. Půjčka je určena třeba i pro důchodce (kteří mají pravidelný příjem ve formě invalidního nebo starobního důchodu). Nebo si o peníze může požádat třeba i maminka na mateřské, která dostává mateřské nebo rodičovské dávky. Pokud tedy máte alespoň nějaký příjem, ze kterého budete schopni splácet pravidelné splátky, pak vám může být žádost o půjčku obratem schválena.

Kolik si můžete půjčit a co by vás mohlo ještě zajímat?

  • Nebankovní úvěr v hotovosti od 5000 Kč
  • Maximální výše úvěru v hotovosti je 70000 Kč
  • Splatnost je až na dobu 16 měsíců (platí se pravidelné měsíční splátky)
  • Vše vyřídíte přes internet, peníze budou doručeny až k vám domů
  • Nepotřebujete ručitele ani zástavu
  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Vyplacení půjčky je do 48 hodin.

Pokud je vám nejméně 18 roků, máte trvalé bydliště v ČR, a máte nějaký pravidelný příjem, pak může být půjčka ihned vaše. Záznam v registru nevadí.

Nezávazná online žádost – peníze v hotovosti do 48 hodin:

Máte-li potřebu rychle sehnat finanční prostředky – a pokud hledáte právě půjčky v hotovosti bez nahlížení do registrů – pak neváhejte a vyzkoušejte právě tuto půjčku. Vyplnění následující žádosti je nezávazné. Snadno a rychle si můžete ověřit, jestli máte šanci na schválení.

Další finanční nabídky:

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?