Půjčka o víkendu – peníze v hotovosti na ruku

<span>Tato nebankovní půjčka je k dispozici 7 dní v týdnu. Můžete si tedy ihned požádat o peníze - i v sobotu a v neděli.</span> Tato nebankovní půjčka je k dispozici 7 dní v týdnu. Můžete si tedy ihned požádat o peníze - i v sobotu a v neděli.

Kde vzít peníze i o víkendu? Banky mají zavřeno. Peníze na účet o víkendu nechodí. Je nějaké možnost půjčky o víkendu? Ano je. Takovou možností je tato půjčka. Ta se dá vyřídit i v sobotu nebo v neděli, a peníze můžete dostat v hotovosti, na ruku, ihned. Už do pár desítek minut, se dá vše potřebné vyřídit, i o víkendu, a ihned dostat peníze.

Půjčka peněz i o víkendu?

Když potřebujte půjčit peníze i o víkendu, pak mnoho možností na výběr není. Když pomineme klasické zastavárny, které mají často otevřeno celý týden, někdy dokonce i non-stop, pak získání peněz o víkendu není příliš snadné.

Všechny banky mají zavřeno. Dá se sice zažádat o poskytnutí bankovního či nebankovního úvěru online, přes internet, i v sobotu či v neděli. Ale peníze tak dostanete jen stěží, protože se nedají, převést na účet, a musí se čekat minimálně do pondělí. Jde to ale i jinak.

Peníze v hotovosti na ruku i o víkendu

Tato nebankovní půjčka je k dispozici 7 dní v týdnu. Můžete si tedy ihned požádat o peníze – online, žádost najdete zde. Tato žádost je pak zpracována, a je možnost požádat o vyplacení peněz v hotovosti i v sobotu a v neděli. Žádosti jsou vyřizovány v běžnou pracovní dobu (to je v pracovní dny od 8 do 20 hodin, o víkendu pak od 9 do 17 hodin).

Pokud je váš požadavek v pořádku, a splňujete podmínky, půjčka je během pár minut schválena. O víkendu pak máte možnost vyplacení peněz v hotovosti. Jinak je pochopitelně možný i převod na účet.

Tato nebankovní společnost spolupracuje s partnery (jedná se o „trafiky“ značky GECO, které najdete obvykle ve větších nákupních centrech  – přehled všech poboček zde: http://www.geco.cz/spotrebitel/kontakty). Tam vám schválenou půjčku vyplatí i o víkendu v hotovosti.

První půjčka je zdarma

Navíc je zde první půjčka pro nové klienty zdarma. Můžete tak mít až 8 tisíc korun na jeden měsíc bez placení poplatků (bez poplatků předem a bez navýšení, žádné poplatky nebo úroky). Pokud částku 8 tisíc korun včas vrátíte, neplatíte nic navíc. K vyřízení tohoto úvěru pak ani nepotřebujete potvrzení o příjmu. Pokud hledáte rychlou online půjčku, která je navíc zadarmo a k vyplacení i o víkendu – pak si ji ihned vyzkoušejte:

Další finanční nabídky

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?