Půjčka ihned na bankovní účet

Bezhotovostní půjčky se těší mnohem větší oblibě než ty vyplácené v hotovosti. Bezhotovostní půjčky se těší mnohem větší oblibě než ty vyplácené v hotovosti.

Bezhotovostní půjčky se těší mnohem větší oblibě než ty vyplácené v hotovosti. Většina lidí již běžně používá bankovní účet a pokud ho náhodou někdo nemá, není pro něj problém si jej zřídit. Mnoho bank dnes nabízí vedení účtu zdarma a jeho založení zabere jen několik minut.

Půjčky převodem na bankovní účet poskytuje i finanční společnost Vata Online. Jedná se o poskytovatele malých, rychlých a především transparentních půjček, u kterých hned při sjednání vidíte, kolik celkem zaplatíte. Podání žádosti je samozřejmě online, takže nemusíte ztrácet čas osobním zařizováním. Vata Online vyjde vstříc všem vašim přáním.

O jakou půjčku u Vata Online požádat

Získejte online půjčky ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Všichni klienti, ať již noví nebo stávající, mohou u finanční společnosti požádat o částku v maximální výši 4 999 Kč. Tato částka pomůže pokrýt krátkodobé a nečekané výdaje. Stejně tak je vhodná jako půjčka před výplatou, kdy vyčerpáte všechny své peníze a výplata je stále v nedohlednu. Můžete z ní hradit například nákupy potravin, splátky nájmu nebo poplatky za energie. U společnosti Vata Online se nikdy nebudou ptát, na co peníze potřebujete a ani jejich čerpání nebudou chtít nijak doložit. Stejně tak zvládnete půjčku vyřídit samostatně – nepotřebujete žádného ručitele.

A jak je to se splatností půjčky? Ta činí maximálně 35 dní. Jelikož se jedná o mikropůjčku, je to spíše výjimečné. Standardní doba splatnosti je totiž pouze 30 dní. U půjčky Vata Online tak získáváte 5 dní navíc. Nově si můžete splatnost půjčky prodloužit až o 90 dní. Pokud tedy vypůjčené peníze nezvládáte splatit ve stanoveném termínu, nic hrozného se neděje. Během dalších 90 dní je jistě bez problémů seženete. Vaše online žádost se vyřídí do 15 minut. Jakmile se ověří vaše registrace a vy půjčku odsouhlasíte, peníze se odešlou na bankovní účet.

Kdo může být žadatelem o půjčku:

  • půjčka je vhodná pro všechny osoby starší 18 let
  • je potřeba mít alespoň jeden zdroj příjmů – zaměstnání, živnost, důchod, mateřskou
  • minimální příjem pro získání půjčky je 7 000 Kč měsíčně
  • o půjčku může požádat ten, kdo vlastní bankovní účet

Skutečnost, že pobíráte požadovaný příjem, doložíte výpisem z bankovního účtu. Prověření může proběhnout ještě ze strany finanční společnosti, která telefonicky ověří jeho výši u vašeho zaměstnavatele. Jakmile máte dluhy, půjčka vám nebude poskytnuta. To znamená, že nejenže nesmíte čerpat více úvěrů u společnosti Vata Online, ale zároveň byste neměli mít ani jiné závazky vůči dalším finančním společnostem.

Možné je i předčasné splacení půjčky

Nedokážete odhadnout termín, ve kterém budete schopni tuto nebankovní půjčku splatit? Můžete si nastavit takový, u kterého získáte pár dní rezervu. Jestliže totiž půjčku splatíte dřív, vrátí se vám poplatky za další dny, které jste již půjčku nečerpali. Hned další den pak můžete požádat o opakovanou půjčku.

Nebankovní úvěry jsou velmi oblíbené díky svému snadnému a rychlému vyřízení. V případě mikropůjčky u Vata Online do 5 000 Kč to platí dvojnásob. S půjčkou se pojí poplatek ve výši 1 Kč, který slouží k registraci. Žádné jiné poplatky s jejím vyřízením nebo s nezávaznou poptávkou nejsou spojeny.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Rychlá SMS půjčka Kredia. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčka na auto, peníze ihned. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?