Půjčka zdarma bez příjmu a bez ručitele

<span>Potřebujete rychle sehnat peníze? Využijte první půjčky zdarma, kterou nabízí finanční společnost NetCredit.</span> Potřebujete rychle sehnat peníze? Využijte první půjčky zdarma, kterou nabízí finanční společnost NetCredit.

Potřebujete rychle sehnat peníze? Využijte první půjčky zdarma, kterou nabízí finanční společnost NetCredit. V rámci této půjčky dosáhnete na částku až 4 500 Kč zcela bez úroků nebo nepříjemných poplatků. Tato akce platí od 8.1.2014.

Při sjednání půjčky hned vidíte, kolik a kdy máte zaplatit. Sjednání půjčky probíhá online, takže vám ušetří mnoho času. Vy sami se totiž osobně nemusíte nikam dostavit, abyste podepsali patřičné dokumenty. Smlouvu o půjčce máte dostupnou na webu finanční společnosti, kde si ji můžete pohodlně přečíst. Vypůjčením peněz a jejich čerpáním s ní souhlasíte.

Kolik si můžete půjčit u NetCredit

Získejte online půjčky ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Půjčka NetCredit je novým zájemcům poskytována do částky 4 500 Kč a na dobu maximálně 30 dní. Můžete ji ale klidně splatit hned zítra, za týden nebo za 14 dní. Stejně tak je možné i prodloužení doby splatnosti půjčky o 7, 14 nebo 30 dní. Prodloužení samozřejmě není zdarma. Zabrání ale tomu, abyste se dostali do finančních problémů. Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, může se vám zdát její RPSN příliš vysoké. Kde jinde vám ale půjčí peníze do druhého dne?

Jestliže již patříte mezi stálé klienty finanční společnosti a půjčku NetCredit nevyužíváte poprvé, jistě víte, že můžete dosáhnout až na částku 12 000 Kč. Splatnost je opět maximálně 30 dní s možností prodloužení. V obou případech schválení půjčky proběhne téměř okamžitě a peníze mohou být na váš bankovní účet připsány již do 15 minut. Jestliže nutně potřebujete hotovost, požádejte o půjčku ještě dnes – klidně hned zítra můžete vypůjčené peníze vrátit.

Pro koho je půjčka určena:

  • o půjčku NetCredit může žádat každý ve věku od 20 do 70 let
  • pro občany s trvalým pobytem v ČR, kteří mají i českou národnost
  • pro lidi, kteří pobírají stálý měsíční příjem – nemusí jej ale prokazovat
  • pro osoby, které mají mobilní telefon a bankovní účet

Ověření bankovního účtu

Finanční společnost NetCredit rovněž neprověřuje záznamy v registrech dlužníků, ale půjčku poskytuje jen na základě bonity svých klientů. Jedná se o půjčku zcela bez dokladů, která je vhodná pro všechny podnikatele a pracující – je jedno, zda jste zaměstnaní na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr.

Abyste mohli peníze z půjčky čerpat, musí proběhnout takzvaná SMS verifikace. Během ní předkládáte kopii občanského průkazu a číslo svého bankovního účtu – zde vás již finanční společnost může požádat o doložení výpisů z účtu nebo výplatních pásek, aby si ověřila, že opravdu pobíráte pravidelný příjem. Půjčka NetCredit je bez záruky a ručitele. Nepotřebujete tedy ručení nemovitostí, movitou věcí ani osobou. Poptejte neúčelovou a výhodnou půjčku NetCredit ještě dnes.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Půjčka 100000 Kč. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčka bez doložení příjmu. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?