Půjčka zdarma bez příjmu a bez ručitele

Potřebujete rychle sehnat peníze? Využijte první půjčky zdarma, kterou nabízí finanční společnost NetCredit. Potřebujete rychle sehnat peníze? Využijte první půjčky zdarma, kterou nabízí finanční společnost NetCredit.

Potřebujete rychle sehnat peníze? Využijte první půjčky zdarma, kterou nabízí finanční společnost NetCredit. V rámci této půjčky dosáhnete na částku až 4 500 Kč zcela bez úroků nebo nepříjemných poplatků. Tato akce platí od 8.1.2014.

Při sjednání půjčky hned vidíte, kolik a kdy máte zaplatit. Sjednání půjčky probíhá online, takže vám ušetří mnoho času. Vy sami se totiž osobně nemusíte nikam dostavit, abyste podepsali patřičné dokumenty. Smlouvu o půjčce máte dostupnou na webu finanční společnosti, kde si ji můžete pohodlně přečíst. Vypůjčením peněz a jejich čerpáním s ní souhlasíte.

Kolik si můžete půjčit u NetCredit

Získejte online půjčky ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Půjčka NetCredit je novým zájemcům poskytována do částky 4 500 Kč a na dobu maximálně 30 dní. Můžete ji ale klidně splatit hned zítra, za týden nebo za 14 dní. Stejně tak je možné i prodloužení doby splatnosti půjčky o 7, 14 nebo 30 dní. Prodloužení samozřejmě není zdarma. Zabrání ale tomu, abyste se dostali do finančních problémů. Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, může se vám zdát její RPSN příliš vysoké. Kde jinde vám ale půjčí peníze do druhého dne?

Jestliže již patříte mezi stálé klienty finanční společnosti a půjčku NetCredit nevyužíváte poprvé, jistě víte, že můžete dosáhnout až na částku 12 000 Kč. Splatnost je opět maximálně 30 dní s možností prodloužení. V obou případech schválení půjčky proběhne téměř okamžitě a peníze mohou být na váš bankovní účet připsány již do 15 minut. Jestliže nutně potřebujete hotovost, požádejte o půjčku ještě dnes – klidně hned zítra můžete vypůjčené peníze vrátit.

Pro koho je půjčka určena:

  • o půjčku NetCredit může žádat každý ve věku od 20 do 70 let
  • pro občany s trvalým pobytem v ČR, kteří mají i českou národnost
  • pro lidi, kteří pobírají stálý měsíční příjem – nemusí jej ale prokazovat
  • pro osoby, které mají mobilní telefon a bankovní účet

Ověření bankovního účtu

Finanční společnost NetCredit rovněž neprověřuje záznamy v registrech dlužníků, ale půjčku poskytuje jen na základě bonity svých klientů. Jedná se o půjčku zcela bez dokladů, která je vhodná pro všechny podnikatele a pracující – je jedno, zda jste zaměstnaní na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr.

Abyste mohli peníze z půjčky čerpat, musí proběhnout takzvaná SMS verifikace. Během ní předkládáte kopii občanského průkazu a číslo svého bankovního účtu – zde vás již finanční společnost může požádat o doložení výpisů z účtu nebo výplatních pásek, aby si ověřila, že opravdu pobíráte pravidelný příjem. Půjčka NetCredit je bez záruky a ručitele. Nepotřebujete tedy ručení nemovitostí, movitou věcí ani osobou. Poptejte neúčelovou a výhodnou půjčku NetCredit ještě dnes.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Půjčka 100000 Kč. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčka bez doložení příjmu. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?