Krátkodobá půjčka pro každého

<span>Jako nový klient máte možnost požádat o půjčku v maximální výši 4 000 Kč a na dobu od 1 do 30 dní. K této půjčce nepotřebujete ani smlouvu a vyřízení je tak opravdu okamžité.</span> Jako nový klient máte možnost požádat o půjčku v maximální výši 4 000 Kč a na dobu od 1 do 30 dní. K této půjčce nepotřebujete ani smlouvu a vyřízení je tak opravdu okamžité.

Pokud vám schází peníze do výplaty nebo když potřebujete rychle zaplatit své nečekané výdaje, můžete využít krátkodobé půjčky, která se označuje také jako mikropůjčka, mikroúvěr nebo finská půjčka. S takovou půjčkou hravě zvládnete vyřešit všechny své finanční starosti, a to během okamžiku.

Krátkodobou půjčku si můžete sjednat u finanční společnosti creditON, jejíž služeb využilo již více než 16 000 spokojených klientů. O půjčku creditON požádáte online, nemusíte tedy osobně vyřizovat žádné papírování, které by vás jen okrádalo o čas. Ve formuláři na webu vyplníte všechny požadované informace, žádost odešlete a již během 30 minut obdržíte informaci, zda byla vaše půjčka schválena. Pro výplatu peněz je nejrychlejším způsobem bankovní převod, kdy částku získáte na svůj účet nejdéle za 2 pracovní dny.

Půjčka creditON – o kolik můžete požádat

Jelikož se finanční společnost creditON zaměřuje v prvé řadě na mikropůjčky, můžete si u ní půjčovat i opakovaně. Jakmile jednu půjčku splatíte, můžete začít čerpat další. U finanční společnosti nelze mít sjednaných více půjček. Vždy je musíte nejprve doplatit.  Jako nový klient máte možnost požádat o půjčku v maximální výši 4 000 Kč a na dobu od 1 do 30 dní. K této půjčce nepotřebujete ani smlouvu a vyřízení je tak opravdu okamžité.

Získejte tuto půjčku ihned

Online žádost o půjčku zde

Nebo se podívejte na další půjčky

Pokud jste už půjčku u creditON čerpali a rozhodujete se pro podání opakované žádosti, váš limit bude určitě navýšen. Navyšování dostupných finančních prostředků probíhá průběžně. Maximálně můžete získat až 20 000 Kč na dobu 40 dní. Za takovou finanční částku už se opravdu dá leccos pořídit. Ve finanční společnost creditON funguje věrnostní program, do kterého se jako stálý klient zapojíte.

Co vše budete k žádosti o půjčku potřebovat:

  • musíte mít české občanství
  • půjčka je dostupná pouze pro lidi ve věku od 18 do 67 let
  • nutné je aktivní připojení do mobilní sítě, jelikož oznámení o schválení půjčky probíhá přes SMS
  • nezbytné je vlastnit bankovní účet nebo si alespoň sjednat dispoziční právo

Velkou výhodou půjčky creditON je, že se poskytuje bez dokladů. Nepotřebujete dokládat svůj příjem ani předkládat jiná potvrzení, která banky často vyžadují. Tato krátkodobá půjčka vám tak ušetří mnoho času. Navíc finanční společnost disponuje celkem sedmi různými bankovními účty. Jestliže využíváte účet ve stejné bance, převod peněz bude okamžitý.

Lze si prodloužit splatnost půjčky?

Může se stát, že i s krátkodobou půjčkou, o které jste si mysleli, že ji zvládnete bez problémů splatit, se dostanete do finanční neschopnosti. V tomto případě vám doporučujeme termín splatnosti půjčky odložit. U finanční společnosti creditON máte možnost prodloužit původní splatnost až o 30 dní. Toto prodloužení se ale samozřejmě pojí s poplatkem. Proto si svou půjčku ještě před podáním žádosti dobře promyslete, abyste se nedostali do finančních problémů. U creditON vám rádi poskytnou odborné poradenství, které usnadní vaši žádost o nebankovní půjčku a její čerpání. Využijte nezávaznou poptávku na našich stránkách.

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Půjčka 15000 Kč ihned. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Peníze ihned na účet. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?