První půjčka 15 000 Kč zdarma (bez úroků a bez poplatků = 0 Kč)

<span>PůjčkaPlus, nabízí novým klientům až 15 000 Kč zcela zdarma. První půjčka může být bez poplatků a bez úroků (navýšení 0 Kč). Podmínkou je alespoň minimální příjem (minimálně 5000 Kč) z nějakého zaměstnání nebo brigády. Klient musí být bez exekuce a bez insolvence.</span> PůjčkaPlus, nabízí novým klientům až 15 000 Kč zcela zdarma. První půjčka může být bez poplatků a bez úroků (navýšení 0 Kč). Podmínkou je alespoň minimální příjem (minimálně 5000 Kč) z nějakého zaměstnání nebo brigády. Klient musí být bez exekuce a bez insolvence.

Potřebovali byste rychle sehnat peníze, a bojíte se, aby vás to moc nestálo? Pokud by vám stačila jen „menší“ půjčka, pak je možné snadno získat až 15 000 Kč, které máte jako nový klient úplně zdarma.

První půjčka do 15 000 Kč, je zdarma – bez poplatků a bez úroků. Po uplynutí základní doby (10 dní), vracíte jen to, co jste si půjčili. Neplatíte nic navíc (poplatky + úroky = 0 Kč).

První půjčka do 15 000 Kč je zdarma ( doplatek navíc 0 Kč)

PůjčkaPlus, nabízí novým klientům, možnost bezplatného vyzkoušení toho, jak funguje. Jako nový klient, zde můžete dostat až 15 000 Kč (minimální částka je 1 000 Kč) na dobu 10 dní, a nic za to nezaplatíte.

Pokud za 10 dní vrátíte celou částku (až 15 000 Kč), pak neplatíte nic navíc. Žádné úroky ani žádné poplatky. Ani 1 Kč navíc.

Peníze ale pochopitelně můžete vracet i za delší dobu, než pouhých 10 dní. Půjčku je možné snadno (přes mobil nebo přes internet), prodloužit, nebo si rovnou požádat o půjčku s delší dobou splatnosti.

Maximální doba je až 30 dní, prodloužení půjčky je možné i opakovaně. Prodloužení doby splatnosti, je už ale pochopitelně spojeno se zaplacením příslušných poplatků (viz aktuální ceník na webu PůjčkaPlus).

Půjčka 30 000 Kč až na 30 dní

Při opakované žádosti o půjčení peněz, si můžete říci až o 30 000 Kč. Opět s maximální dobou splatnosti na 30 dní. Pouze ale první půjčka do 15 000 Kč je zcela zadarmo (bez poplatků a bez úroků).

Při delší době splatnosti, nebo při opakované žádosti o peníze, již platíte standardní poplatky podle aktuálního ceníku.

Kdo si může půjčit 15 000 Kč bez poplatků?

Nabídka této půjčky, je určena těm, kdo mají alespoň nějaký minimální pravidelný příjem ze zaměstnání nebo z nějaké brigády. Nabídka není určena nezaměstnaným, studentům nebo lidem na mateřské či rodičovské.

Překážkou, pro schválení půjčky, může být i exekuce nebo insolvence. Naopak ale nemusí vadit to, že máte nějaké finanční závazky u jiných společností (záleží ale pochopitelně na individuálním vyhodnocení konkrétní žádosti).

Pro získání půjčky, byste také neměli mít trvalé bydliště vedené na městském úřadu, ale na nějaké konkrétní reálné adrese.

Jaké jsou podmínky pro půjčku 15 000 Kč za 0 Kč?

O peníze (15 000 Kč na 10 dní za 0 Kč, nebo až o 30 000 Kč na 30 dní s placením poplatků), si může každý požádat jednoduše a rychle online, přes internet.

Mezi základní podmínky patří především:

  • Věk alespoň 18 roků (maximálně 75 roků)
  • Pravidelný příjem (zaměstnání, brigáda, minimálně 5000 Kč měsíčně)
  • Bez exekuce a insolvence
  • Platný občanský průkaz
  • Vlastní bankovní účet
  • Mobilní číslo + emailová adresa

Online půjčka do 30 000 Kč do 15 minut na účet v bance

PůjčkaPlus je kompletně vyřizována jen online. Není potřeba nikam chodit, nebo vyřizovat nějaké dokumenty. Vše se dá jednoduše sjednat online přes internet.

Pokud je půjčka schválena, jsou peníze ihned (do 15 minut) vyplaceny na účet v bance (pouze bezhotovostní výplata, výplata půjčky v hotovosti není možná).

Pokud je převod v rámci těchto bank: Československá obchodní banka, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka a Fio banka, tak máte peníze do 15 minut od schválení (prakticky tedy ihned, ještě dnes). Pokud se jedná o převody do ostatních bank, peníze budete mít na účtu nejpozději následující pracovní den.

Užitečné infomace
Jistá půjčka online
Online žádosti
Kde vzít peníze?